PODZIEL SIĘ

Aquaman osiągnął wielki sukces, więc informacja o kontynuacji była tylko kwestią czasu. Na razie nie za wiele wiadomo, aczkolwiek Jason Mamoa twierdzi, że będzie ona o wiele większym wydarzeniem!

Z okazji premiery serialu See, Jason Mamoa został przy okazji zapytany przez dziennikarzy Entertainment Tonight o Aquamana. Oto, co powiedział:

Mamy ogromną ilość pomysłów w zanadrzu, całość zapowiada się na o wiele większe widowisko. Jestem zachwycony wszystkimi fanami, którzy zaciekle postują w sieci swoje pomysły na sequel. Niektóre z nich pokazałem Warnerowi i DC, dorzuciłem też kilka swoich i wszystkim się one spodobały! James Wan powiedział, że już rozmawiają na temat kontynuacji pierwszego filmu.

O tym, iż kontynuacja „Aquamana” oficjalnie powstaje, dowiedzieliśmy się już w lutym, jednakże od tamtej pory nie otrzymaliśmy zbytnio wielu informacji. To samo tyczy się spin-offu o Otchłańcach. Czyżby ten drugi projekt jednak porzucono? Miejmy nadzieję, że niedługo nasze wątpliwości zostaną rozwiane!

Widać, iż Jason bardzo ekscytuje się tą rolą. Biorąc pod uwagę sukces pierwszego filmu i oddanie aktora do roli, można śmiało stwierdzić, że „Aquaman 2″ faktycznie może być czymś większym. Czekacie na tę produkcję? Premiera podobno w 2022 roku.