PODZIEL SIĘ

Chociaż nazwa Asgardians of the Galaxy brzmiała obiecująco, to James Gunn dementuje plotki – trzecia część przygód Guardians of the Galaxy będzie nosiła inną nazwę!

W ostatnich scenach Avengers: Endgame, Thor (Chirs Hemsworth) pojawia się na statku The Benatar i wygląda na to, że razem z resztą Strażników Galaktyki będzie przemierzał kosmos w poszukiwaniu czegoś do roboty. Bóg Gromu w pewnym momencie nazywa drużynę Asgardians of the Galaxy, co jest nawiązaniem do komiksu Cullena Bunna i Matteo Lolli o tej samej nazwie. Scena ta sprawiła, że wielu fanów uwierzyło, że w trzeciej części Guardians nie tylko zobaczymy Thora, ale i sam film będzie nosił nazwę Asgardians of the Galaxy.

Wygląda na to, że ta grupa fanów będzie zawiedziona. James Gunn dodał na swojego Intsagrama parę screenów prywatnych wiadomości, w których między innymi zapewnia fanów, że nie muszą martwić się zmianą tytułu.

W trakcie trasy promocyjnej do Men In Black: International Hemsworth stwierdził, że z chęcią wystąpiłby w Guardians of the Galaxy Vol. 3 u boku Chrisa Pratta, Zoe Saldany i reszty ekipy, jednak przyznał, że nie wie kiedy (a nawet czy) zaczną się zdjęcia do filmu:

Chętnie bym go [Thora] zagrał ponownie. To byłoby genialne, zwłaszcza, że teraz mógłbym zrobić coś nowego, unikalnego. Każdy z trzech filmów o Thorze był zupełnie róznyy od poprzedniego, za każdym razem czułem, jakby to była inna postać . Ale nawet nie wiem kiedy i czy w ogóle kręcą [Guardians of the Galaxy 3]. Chętnie pracowałbym z tymi ludźmi. Asgardians of the Galaxy. To brzmi świetnie. Chyba właśnie załatwiłeś mi następną fuchę. Dzięki, stary.

Chociaż Endgame zakończyło wątki wielu postaci, choćby Black Widow, Iron Mana czy Kapitana Ameryki, Thor był jedynym oryginalnym Avengerem, który zamiast tego skończył w miejscu, które można nazwać nowym początkiem – oddał władzę nad Nowym Asgardem w ręce Valkyrie (Tessa Thompson), aby móc udać się podróż ze Strażnikami.

Myślicie, że Thor chociaż na chwilę pojawi się w Guardians Vol. 3? O czym, według was, będzie film? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!

A jeśli nadał mało wam Marvela, premiera Spider-Man: Far From Home już piątego lipca!