PODZIEL SIĘ

Jak pewnie część z Was zauważyła w sieci ostatnimi czasy zaczęło pojawiać się mnóstwo artykułów o rzekomych castingach do roli X w filmie Jamesa Gunna.

Reżyser chcąc zdementować te plotki, ostrzega fanów, żeby uważali na artykuły z castingami do filmu Suicide Squad, gdyż część z nich jest totalną bzdurą i wymysłem autora artykułu. Jednocześnie pragnie nam przypomnieć, że jego film nie nosi tytuły “Suicide Squad 2“.

Oficjalnie do obsady dołączył nie dawno Nathan Fillion. Aktor jest głównie znany ze swojej roli w serialu Rekrut, Castle i Firefly. Z odświeżoną wersją Legionu Samobójców jest także wiązany Taika Waititi. Jednak nie znana jest nam jeszcze jego rola w filmie. Do tej pory Waititi był głównie wiązany z Marvelem, gdzie wyreżyserował trzecią część Thora i wcielił się w postać Korga. Taiki jest także powiązany z filmem Thor: Love and Thunder, który swoją premierę ma zapowiedzianą na 5 listopada 2021 roku.

Film Suicide Squad w reżyserii Jamesa Gunna swoją premierę ma zaplanowaną na 6 sierpnia 2021 roku, co mogłoby kolidować z planami Waititiego.