PODZIEL SIĘ

W ciągu ostatnich kilku lat stacja The CW stała się swoistym domem dla seriali na podstawie komiksów DC i Wygląda na to, że wkrótce będzie ich więcej.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Podczas trasy prasowej dyrektor stacji The CW, Mark Pedowitz, został zapytany o przyszłość i to, co stanie się z Arrowem. Czy część jego spraw zostanie przeniesiona do Flasha? Pedowitz powiedział, że nic nie jest jeszcze dokładnie ustalone, a sieć ma w planach wprowadzenie czegoś innego z DC Comics.

“Istnieje możliwość, ale jeszcze o niej nie do końca rozmawialiśmy” – mówi Pedowitz. “Obecnie jest kolejna postać, z którą chcielibyśmy stworzyć serial , ale dopiero za rok”.

Nie wiadomo dokładnie, czym może być nowy serial, zwłaszcza biorąc pod uwagę szeroki rozwój DC w The CW w ostatnich latach. Podczas gdy Blue Beetle i The Question były często wspominane jako możliwości, stacja znalazła nowe sposoby zaskakiwania fanów, zarówno z Black Lightning istniejącym (głównie) poza Arrowverse, jak i Batwoman.

Oczywiście nadchodzący crossover “Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” otwiera zupełnie nowe możliwości, biorąc pod uwagę wielowątkowość całego wydarzenia.

“Wczoraj podałem w sieci jaka będzie historia, a najlepszą częścią, którą przygotowało dla mnie DC, są wskazówki do Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach” – powiedział producent Arrowa Marc Guggenheim. “Mówimy im, że my zrobimy naszą wersję. Naszym celem jest to, co mówiliśmy. Zamierzamy stworzyć listę stu fajnych rzeczy, które chcemy zrobić. I nawet jeśli odejdzie pięćdziesiąt, wciąż zrobimy pięćdziesiąt fajnych rzeczy… To musi być wyjątkowe. To jest moim zdaniem Święty Graal komiksów DC i nie możemy tego zepsuć”.

Seriale z uniwersum Arrowverse powracają już 7 października (czasu polskiego) wraz z pierwszym sezonem Batwoman.