PODZIEL SIĘ

Przedostatni odcinek serialu The Flash pt. “License to Elongate” skupił się w szczególności na duecie Ralph Dibny – Barry Allen, jednakże w międzyczasie zobaczyliśmy kolejny duet i tutaj nowość! Nash Wells połączył siły z Allegrą, stażystką redakcji Iris West-Allen!

Nash Wells w omawianym odcinku przedstawił swój plan i co ściągnęło go na Ziemię-2. Tak naprawdę nadal jest on bardzo tajemniczy, ale wiemy, że zajmuje się obalaniem mitów i jest na tropie Monitora, którego uważa za fałszywego boga i największe zło na świecie.

Wells poprosił Allegrę, aby ta pomogła mu przedostać się przez ścianę pokrytą Eternium, ponieważ tylko ona posiadała moce UV! Chociaż nie było to takie łatwe, bo nowa bohaterka serialu mocno blokowała swoje moce, jednakże koniec, końców w końcu uszczęśliwiła swojego nowego przyjaciela, który później skwitował z wielkim uśmiechem na twarzy, że Allegra przypomina mu kogoś… O czym dokładnie myślał, rozjaśnił co nieco showrunner serialu, Eric Wallace:

“Ta krótka czułość Nasha, jest wielkim początkiem jego historii. Tom Cavanagh gra swoją postać bardzo szorstko, jednakże jest człowiekiem bardzo uczynnym, a kiedy już się zatrzymuje to patrzy na drugą osobę z wielką troską i uczuciem. Wiąże się to z tym co będzie w Kryzysie, jak i po nim.” – powiedział Wallace dla Entertainment Weekly.

Czy Allegra mogłaby być córką Nasha w jego prawdziwym świecie? Jak sądzicie co to za uczucia? Komentujcie!