PODZIEL SIĘ

Plotka głosi, że Hercules ma być głównym bohaterem filmu The Eternals.

Niedawno ogłoszono, że Angelina Jolie jest w trakcie rozmów z Marvel Studios na temat roli w The Eternals. Nie powiedziano jednak, kogo może zagrać. Teraz, zaledwie kilka dni po tym oświadczeniu, na świat wyszła kolejną plotka dotycząca tego filmu.

Według The Hashtag Show to Hercules będzie głównym bohaterem The Eternals. Chociaż kosmiczną część MCU dane nam było poznać m.in w trylogii Thora, czy w ostatnio wydanej Captain Marvel, to jeżeli chodzi o głębszą eksplorację, to po raz pierwszy nastąpiło to w Guardians of the Galaxy Jamesa Gunna, które jako jedyne kładą nacisk na różnorodność, jaką oferuje nam ichniejszy kosmos.

Jaki obraz galaktyki zostanie nam zaprezentowany w The Eternals? Jeśli w filmie faktycznie ujrzymy Herculesa, to oznacza, iż Marvel Studios zaadaptuje kolejną mitologię. Teraz nasuwa się pytanie, czy zrobi z nią to samo co z nordycką? Prawdopodobnie tak, bo ciężko sobie wyobrazić, by zostawili chociażby jego oryginalny kostium, który możecie podziwiać na zdjęciu powyżej.

Jedno jest pewne, kampania marketingowa filmu powoli nabiera tempa i otrzymujemy coraz więcej informacji i plotek dotyczących tej produkcji. Czekacie na The Eternals? Dajcie znać na Discordzie!