PODZIEL SIĘ

Aktorzy w roli reżyserów to żadna nowość w serialach The CW. Tym razem za kamery pcha się Hartley Sawyer, który też chciałby wyreżyserować chociaż jeden odcinek serialu The Flash!

Ostatnim aktorem z serialu w roli reżysera spełniła się Danielle Panabaker i tą samą ścieżką chce podążyć Hartley Sawyer, znany z roli Ralpha Dibny’ego.

„Teraz kiedy już to zrobiła [Panabaker w roli reżysera przyp. redaktor] było to dla mnie naprawdę inspirujące, zobaczyć, jak bardzo ciężko pracuje, by kształcić się i nasycić samym sobą. A potem tam poszła i zrobiła to z taką pewnością siebie, przygotowaniem i pewnością siebie, że wciąż mnie onieśmiela. Że polubiłem ją jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Och człowieku, może chcę spróbować, jak to jest. Ale muszę się dużo więcej nauczyć, aby sprawdzić, czy naprawdę mogę to zrobić. Jeśli mam to zrobić, chcę to zrobić dobrze.”

Czytając powyższą wypowiedź Hartleya, widzimy jak bardzo docenił pracę koleżanki, która gra Caitlin Snow i jak sam przyznał, bardzo chciałby stanąć za kamerami, jednakże jeszcze musi się wiele nauczyć.

Jak myślicie, czy będzie mu to dane w kolejnym sezonie The Flash, a jeśli tak to, jaki ten odcinek będzie? Znając Dibny’ego to bardzo wesoły!