Minął ponad tydzień, odkąd na stacji CW rozpoczął się crossover “Kryzys na nieskończonych ziemiach”, w którym zdążyło się już wydarzyć wiele wstrząsających zwrotów akcji.

Teraz, gdy “Kryzys” ma śród-sezonową przerwę, CW uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej tego wielkiego przedsięwzięcia – włączając w to szczegóły dotyczące ulubionej przez fanów pary superbohaterek. W najnowszym klipie od CW, który prezentujemy poniżej, stacja opisuje relację na ekranie i poza ekranem pomiędzy Kate Kane/Batwoman (Ruby Rose) i Karą Danvers/Supergirl (Melissa Benoist).


Ruby twierdzi:

Relacja Supergirl i Batwoman staje się coraz silniejsza. Są jak najlepsze przyjaciółki, naprawdę mi się podoba. Im więcej Melissa i ja możemy pracować razem, tym lepiej. Po prostu nadajemy na tych samych falach i świetnie się bawimy.

Melissa dodaje:

Uważam, że to taki wspaniały związek. Dwie silne kobiety w przyjaźni i partnerstwie, naprawdę. To bardzo zaskakujące i nieprzewidywalne. Myślę więc, że ludzie będą naprawdę chcieli wyruszyć z nami w tę podróż.

Ruby dopowiada:

Widzisz Batwoman, która jest nieco mroczniejszą postacią, z mroczniejszego show. A potem widzisz Supergirl, która jest taka urocza, jasna i przyjazna. Wydobywa z Kate ciepło, które naprawdę doceniam.

Relacje między Kate i Karą odegrały swoją rolę w ubiegłorocznym crossoverze “Elseworlds”, gdy bohaterki znalazły nić porozumienia w byciu superbohaterkami, kuzynach-superbohaterach i… tatuażach Kate. W “Kryzysie” ich znajomość rozwinęła skrzydła, ponieważ obie były dla siebie podporą po traumatycznych wydarzeniach, których “Kryzys” im nie skąpił.

Ruby na koniec dodaje:

Uwielbiam ten kultowy moment – Batwoman i Supergirl. Wierzę, że będzie ich więcej. Być może będziemy więcej pracować razem.

Marc Guggenheim, showrunner “Kryzysu” w jednym z wcześniejszych wywiadów stwierdził:

Podczas gdy chcemy pielęgnować relację Barry’ego i Olivera, to co było naprawdę miłe, to rozwijanie relacji między Karą i Kate. Pod koniec zeszłorocznego ‘Elseworlds’ ledwie puściliśmy oczko do fanów ‘Worlds Finest’, ale naprawdę mamy szansę bardziej to zgłębić i mieć te dwie postacie wspierające się nawzajem w ten sam sposób, w jaki Barry i Oliver wspierali się nawzajem w poprzednich crossoverach.

“Kryzys na nieskończonych ziemiach” zakończy się we wtorek, 14 stycznia 2020 r. nowymi odcinkami Arrow i Legends of Tomorrow.