PODZIEL SIĘ

Fani DC Comics wiedzą, że drogi Constantine’a i Bagniaka wielokrotnie się ze sobą krzyżowały.

Wielu fanów chciałoby zobaczyć ten team-up na ekranie. Wśród nich jest również i gwiazda Swamp Thing – Derek Mears.

W niedawnym wywiadzie dla Screen Rant, Mears (który gra tytułową kreaturę) wypowiedział się na temat anulowania serialu, szczególnie o tym, czy byłby otwarty na pomysł przywrócenia Swamp Thinga wraz z Constantine’em, który został anulowany przez NBC, jeszcze w trakcie pierwszego sezonu, w 2015 roku.

Jeśli te same osoby byłyby zaangażowane w ona seriale, poszedłbym za tą postacią choćby do piekła, bo dobrze się bawiłem. Patrząc jako fan, jeśli kiedykolwiek mieliby umieścić Swamp Thinga i Constantine’a razem, byłby to czadowe.

Swamp Thing został oficjalnie odwołany zaledwie tydzień po debiucie pierwszego odcinka serialu i od czasu ogłoszenia, pojawiły się pytania, dlaczego tak się stało, choć publiczność przyjęła Bagniaka bardzo dobrze. Od czasu anulowania pojawiło się również więcej szczegółów na temat długoterminowych planów na temat Swamp Thing, a Business Insider ujawnił, że jedno z ich źródeł przyznało, że „pokaz miał możliwość istnienia przez trzy sezony, a poczucie na planie było takie, że może mieć nawet więcej sezonów, jeśli okaże się hitem, a postacie będą miały własne spin-offy. Źródło posłużyło się konkretnym przykładem potencjalnej serii „Justice League Dark”.”

Na razie fani Swamp Thing będą musieli zadowolić się 10. odcinkiem pierwszego sezonu serialu. DC Universe kontynuuje wypuszczanie nowych odcinków Swamp Thing w każdy piątek, a sezon (i prawdopodobnie cała historia) zakończy się 2 sierpnia.