PODZIEL SIĘ

Serialowy „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” jest niewątpliwie największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem roku 2019! Naszą radość podsycają kolejne doniesienia o mającej pojawić się w nim obsadzie. Jak się okazuje dołączy do niej również Osric Chau, aktor znany z serialu „Supernatural”, a który ma zagrać nowego Atoma, Ryana Choi!!!

Informację potwierdził portal TV Insider. Osric Chau odtworzy rolę Ryana Choi, który będzie profesorem fizyki w Ivy Town University. W „Kryzysie” natomiast odkryje, że jego rola jest znacząca dla wydarzenia. Oczywiście każdy wprawny fan wie, że Ryan nie słynie tylko z bycia profesorem, ale przede wszystkim z tego, iż jest również Atomem, którym stał się w następstwie Raya Palmera.

Wprowadzenie Choi jako Atoma wydaje się nawet całkiem sensowne. Otóż serialowego Raya Palmera, czyli Atoma gra Brandon Routh. Brandon w „Kryzysie” ma ponownie odtworzyć rolę Supermana, więc Ryan jako Atom może stanowić pewnego rodzaju wypełnienie luki po Brandonie.

Na koniec w gwoli przypomnienia – Osric Chau w „Supernatural” wielokrotnie pojawił się w roli proroka, Kevina Trana, wielokrotnie wnosząc ciekawe zwroty akcji w serialu. Jego wybór na nowego Atoma wydaje się zaskakująco pozytywnym.

A wy co sądzicie? Jaki jest powód pojawienia się Ryana Choi? I czy też uważacie, że Osric jest dobrym wyborem do tej roli? Komentujcie!