PODZIEL SIĘ

Zostały jeszcze tylko dwa odcinki, abyśmy pożegnali się już na zawsze z Gotham, jednym z najlepszych seriali od DC Comics ostatnich lat. Najnowszy zwiastun zapowiada, czego możemy spodziewać się po wielkim finale. 

Gotham pojawiło się po raz pierwszy w telewizji w roku 2014. Opowiada historię młodego Jima Gordona (Ben McKenzie), zanim jeszcze stał się komisarzem oraz o początkach samego Bruce’a Wayne’a (David Mazouz) przed zostaniem Batmanem. Przez pięć lat emisji serialu przewinęło się przez niego wiele lepszych lub gorszych interpretacji postaci komiksowych. Ważną rolę mieli w nim również bohaterowie, którzy na kartach komiksów wcale nie byli tacy istotni lub zwyczajnie na nich nie istnieli. Serial jest emocjonującą opowieścią o mieście pełnym nienawiści, przeznaczonym dla fanów Batmana, ale i także dla osób, które chciałyby się zapoznać z jego genezą.

Najnowszy zwiastun zapowiada nam ostatnie dwa odcinki serialu oraz pojawienie się Gacka we własnej osobie. Pojawia się w nim wiele nowych scen, dlatego osoby nieobawiające się spojlerów, natychmiastowo muszą go zobaczyć.

Opis nadchodzącego, przedostatniego odcinka: 

W czasie, kiedy Bane wprowadza w życie swój plan zniszczenia Gotham, Gordon zbiera swoich dawnych wrogów, aby ocalić miasto. W międzyczasie, Nyssa al Ghul porywa córeczkę Barbary, aby wychować ją na swoją. Decyzja Bruce’a o opuszczeniu miasta prowadzi go wprost ku jego przeznaczeniu, niszcząc przy tym Selinę. 

Czy wy również nie możecie się doczekać wielkiego finału Gotham? Może macie swoje teorie dotyczące zakończenia? Koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzach lub na Discrodzie!

Następny odcinek Gotham będzie miał swoją premierę 18 kwietnia.