Cały sens serialu Gotham opierał się na tym, aby przedstawić genezy najpopularniejszych postaci w komiksach o Batmanie, na naszych oczach przemieniając ich w bohaterów i złoczyńców, których znamy i kochamy. Większość z nich zakończyła już swoją podróż, a jej skutki zobaczymy w wielkim finale serialu. Jedną z takich postaci jest James Gordon.

Znalezione obrazy dla zapytania james gordon comicW komiksach Jim znany jest najlepiej jako komisarz Gordon, mężczyzna stojący na czele całego Gotham City Police Department. Ale na początku serialu widzimy go jako świeżego detektywa i mamy okazję, aby przez pięć sezonów oglądać rozwój jego kariery policyjnej. Jeszcze do niedawna był kapitanem, ale w ostatnim odcinku byliśmy świadkami długo oczekiwanego awansu na komisarza.

Następny, finałowy odcinek będzie dziać się na długo po zakończeniu ostatniego i jest już pewne, że zobaczymy w nim Batmana we własnej osobie. Wielu liczy, że i Gordona zobaczymy z charakterystycznym wąsem pod bat-sygnałem.

Też nie możecie się już doczekać finału? Może macie jakieś teorie, które go dotyczą? Dajcie nam o nich znać w komentarzach i na Discordzie!

Finałowy odcinek Gotham swoją premierę będzie miał 25 kwietnia.