PODZIEL SIĘ

Dzień chłopaka już co prawda minął, ale to nie oznacza, że nie można kupić przedpremierowo dobrego filmu na płycie dla swojego chłopaka/kolegi/przyjaciela/brata. Pamiętajcie, zawsze ktoś ma urodziny, imieniny. Okazja się znajdzie.

W październiku swoją płytową premierę zaliczy między innymi Detektyw Pikachu, który wiosną podbił serca fanów kina na całym świecie.

1. Podróż w niepamięć

Film w reżyserii Tila Schweigera. Owdowiały Amadeus (Nick Nolte) jest coraz bardziej sfrustrowany tym, że z powodu choroby Alzheimera coraz gorzej pamięta bliskich. Wkrótce jednak wyrusza w niezwykłą podróż z wnuczką (Sophia Lane Nolte), która zabiera go do Wenecji, gdzie spędził swój miesiąc miodowy.

Premiera: 02.10.2019
Czas trwania nagrania: 128 min.
Link do wydania DVD: KLIK

2. Słońce tez jest gwiazdą

Ekranizacja bestsellerowej powieści Nicoli Yoon (Ponad wszystko). Natasha (Shahidi) i Daniel (Melton) pochodzą z różnych środowisk. Ona nie wierzy w nic, czego nie da się udowodnić naukowo. On to niepoprawny romantyk. Jedno z nich wkrótce wyjedzie na zawsze. Spotykają się przypadkiem w Nowym Jorku a jest im dany zaledwie jeden wspólny dzień. Czy można przeżyć wielką miłość, gdy czasu jest tak niewiarygodnie mało?

Premiera: 02.10.2019
Czas trwania nagrania: 96 min.
Link do wydania DVD: KLIK

3. Topielisko. Klątwa La Llorony

Przerażająca, ponadczasowa legenda od producentów bestsellerowej serii horrorów, świata Obecności . La Llorona to Płacząca Kobieta, a wszyscy, którzy słyszą jej śmiertelne nocne wołanie, są zgubieni. Ukrywa się w mroku i czyha na dzieci, aby zastąpić nimi własne. Lata 70. XX wieku w Los Angeles. Pracownica socjalna bada sprawę znękanej matki podejrzanej o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo i lekceważy jej złowieszcze ostrzeżenia. Wkrótce pracownica ta i jej małe dzieci trafiają w straszny nadprzyrodzony świat. Ich jedyną szansą na przetrwanie śmiercionośnego gniewu La Llorony może być pozbawiony złudzeń ksiądz, odprawiający mistyczne obrzędy, aby utrzymać zło w ryzach na skraju światów, gdzie ścierają się ze sobą strach i wiara.

Premiera: 02.10.2019
Czas trwania nagrania: 89 min.
Link do wydania DVD: KLIK
Link do wydania Blu-Ray: KLIK

4. Złodziejaszki

Nagrodzony Złotą Palmą na Festiwalu w Cannes oraz nominowany do Oscara film Złodziejaszki to historia trzypokoleniowej ubogiej rodziny żyjącej na przedmieściach Tokio. Wszyscy utrzymują się z dorywczych zajęć i drobnych kradzieży. I choć ledwo wiążą koniec z końcem, to gdy pewnego dnia w ich życiu pojawia się bezdomna dziewczynka, bez wahania decydują się zapewnić jej dach nad głową. To początek wydarzeń, które odsłonią skrywane tajemnice z rodzinnej przeszłości.

Premiera: 16.10.2019
Czas trwania nagrania: 115 min.
Link do wydania DVD: KLIK

5. Godzilla II: Król Potworów

Najpotężniejsza istota, jaką widział świat, powraca w nakręconym z rozmachem filmie akcji. Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

Premiera: 16.10.2019
Czas trwania nagrania: 126 min.
Link do wydania DVD: KLIK
Link do wydania Blu-Ray: KLIK
Link do wydania Blu-Ray (2 płyty 4K): KLIK
Link do wydania Blu-Ray (2 płyty 3D): KLIK

6. Pokemon Detektyw Pikachu

Hit kinowy! Pierwszy pełnometrażowy, aktorski film w świecie Pokemon. Genialny detektyw Harry Goodman znika bez śladu. Jego syn Tim wraz z byłym partnerem, detektywem Pikachu (Ryan Reynolds, a w polskiej wersji dubbingowej Maciej Stuhr) próbują rozwiązać zagadkę zaginięcia. Podczas niezwykłej przygody w Ryme City znajdują poszlaki i wpadają na ślad przerażającego spisku, który może doprowadzić do zniszczenia całego świata Pokemon.

Premiera: 16.10.2019
Czas trwania nagrania: 100 min.
Link do wydania DVD: KLIK
Link do wydania Blu-Ray: KLIK
Link do wydania Blu-Ray (2 płyty 3D): KLIK
Link do wydania Blu-Ray (2 płyty 4K): KLIK

 

7. Masza i Niedźwiedź, część 9: Gwiazdka z nieba

Długo oczekiwane, zupełnie nowe przygody Maszy i Niedźwiedzia! Czy trudno jest zdobyć gwiazdkę z nieba? Dla naszych bohaterów nie ma rzeczy niemożliwych! Niedźwiedź potrzebuje odpoczynku, tymczasem Masza z Pandą nie dają mu spokoju. Dowiedz się, czy Niedźwiedź znajdzie sposób na poskromienie tych dwóch urwisów. Podobno najlepszym lekarstwem jest śmiech. Zobacz, czy dzięki niemu chora Masza szybciej odzyska zdrowie. Posłuchaj historii o zaskakującym dzieciństwie Niedźwiedzia i sprawdź, czy muzyka będzie w stanie zjednoczyć wszystkich.

Premiera: 30.10.2019
Czas trwania nagrania: 53 min.
Link do wydania DVD: KLIK