PODZIEL SIĘ

W The Eternals przeniesiemy się do zamierzchłej przeszłości MCU, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Tytułowa grupa herosów ma pomóc Celestialom stworzyć ludzkość. Po zejściu ze sceny na D23 Expo obsada filmu została zalana falą pytań na temat produkcji, na które z radością odpowiedziała!

W rozmowie z Variety Brian Tyree Henry i Kumail Nanjiani zażartowali, że parę najważniejszych drużyn z MCU nie istniałoby, gdyby nie Eternals. Henry postanowił krótko wyjaśnić genezę tej grupy:

„Stworzyliśmy ludzkość i jesteśmy tu, by ich uratować, bo jak pewne wiecie, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, nawet jeśli w pewien sposób jesteśmy bogami.”

„Bez nas nie byłoby żadnych Avengers ani Guardians of the Galaxy, także Chris Pratt może mi podziękować później” dodał Nanjiani.

I chociaż nikt nie chciałby kłócić się z Chrisem Evansem czy Dave’em Bautistą, Henry skończył swoją wypowiedź twierdząc, że Eternals „by ich rozwalili”.

W The Eternals zobaczymy również Angelinę Jolie, Richarda Maddena, Lauren Ridloff, Salmę Hayek, Lie McHugh, Dona Lee, Kita Harringtona, Gemme Chan i Barry’ego Keoghana. Film w reżyserii Chloe Zhao na podstawie scenariusza Matthew i Ryana Firpo w kinach 6 listopada 2020!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!