Na ostatnim Comic-Conie otrzymaliśmy informację, że rolę Theny, w nadchodzącej marvelowskiej produkcji Eternals zagra nie kto inny, jak Angelina Jolie

W wywiadzie dla People Angelina zdradziła, że będzie musiała ciężko pracować, by dać Marvel Cinematic Universe Thenę, na którą zasługują.

Jolie wypowiedziała się także o tym, jak pracowało jej się z Chloe Zhao – reżyserką filmu Eternals.

Myślę, że to, co stworzy Chloe będzie wyjątkowe. Z całą miłością i szacunkiem do tego, co robią, mamy nadzieję stworzyć coś wyjątkowego.

W wersji komiksowej, Thena (stworzona przez Jacka Kirby’ego w 1976) jest uczennicą, wojowniczka i liderką Eternals. Posiada nadludzką siłę, szybkość, wytrzymałość, zwinność i refleks.

via Wiki:

Thena jest członkinią rasy nadludzi zwanej Eternals. Dzięki temu posiada nadludzką siłę, szybkość, wytrzymałość, zwinność, refleks oraz wiele, wiele innych.Nosi zbroję, i zawsze ma przy sobie łuk, którym którym wystrzeliwuje strzały, produkujące “zimna energię”. Posiada także włócznię, która więzi jej ofiary w pierścieniu intensywnego ciepła oraz światła lub atakuje ich antygrawitacją.

Eternals swoją premierę mają zaplanowaną na 6. października 2020 roku. Zobaczymy w nich takie gwiazdy jak: Richard Madden (Icarus), Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Bryan Tyree Henry (Phastos), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh)

Czy wy również nie możecie się doczekać premiery Eternals? Dajcie nam znać na naszym facebooku i discordzie!