PODZIEL SIĘ

W związku z niedawną premierą 4. sezonu Ricka i Morty’ego oraz zbliżającymi się świętami Egmont przygotował wspaniałą promocję dla wszystkich fanów serialu!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Do końca roku wszystkie produkty związane z tytułowymi bohaterami zostają przecenione o 30%. Dodatkowo każde zakupy od 39 zł zawierające komiks z R&M będą wysyłane za darmo! Aby przejść na stronę promocji wystarczy kliknąć: >>KLIK<<

To nie wszystko! Wydawnictwo przygotowało nam też artbook przedstawiający różne ciekawostki o aktorach, powstawaniu samego serialu, postaci czy rysunków. Pełny jest on zabawnych odniesień i żartów stworzonych przez samego Justina Roilanda (współtwórcę serialu i aktora podkładającemu głos Rickowi i Morty’emu). Zatem nie jest to tylko zwyczajna książka z grafikami, a naszpikowany humorem i trafnymi komentarzami niezbędnik fana (i świeci w ciemności, bo okładka jest fluorescencyjna, yay!).
Warto zaznaczyć, że jest to twór tylko i wyłącznie dla starszych czytelników ze względu na masę przekleństw i wulgaryzmów.

Aby zakupić ten malutki (chociaż jednak całkiem spory) kawałek kultury należy kliknąć w link: >>KLIK<<

Wkrótce na łamach Flarrow.pl powstanie osobna recenzja tego albumu, a tymczasem zapraszamy do przeczytania oficjalnego opisu artbooka ze strony Egmontu:

Fantastyczna propozycja dla miłośników serialu!

„Rick i Morty. Porąbana sztuka” to bogato ilustrowany album dla wszystkich, którzy chcą wyruszyć wraz z Rickiem i Mortym na kolejną szaloną eskapadę. Tym razem czytelnicy zajrzą za kulisy popularnego serialu o kosmicznych przygodach nietuzinkowego duetu!
W odjechanym uniwersum Ricka i Morty’ego nie ma miejsca na tematy tabu czy „niestosowne” żarty, zawsze jest za to miejsce na czarny humor. Fani animacji znajdą w książce:
● nieznane ciekawostki i mnóstwo informacji o serialu,
● bogate ilustracje w stylu typowym dla tej animacji,
● szkice i rysunki, z których narodziły się przygody dziadka i wnuczka,
● historie związane z powstawaniem serialu od pierwszych pomysłów aż po ostateczną wersję,
● mnóstwo specyficznego poczucia humoru!
Okładka świeci w ciemności, po naświetleniu.
Rick i Morty. Porąbana sztuka” to niezbędnik każdego miłośnika kreskówek zdecydowanie nie dla dzieci. Fani serii na pewno docenią oryginalną, świecącą w ciemności okładkę i chętnie poznają kulisy powstawania swojego ulubionego serialu.