PODZIEL SIĘ

Crisis on Infinite Earths” nadchodzi wielkimi krokami, ponieważ pojawi się na naszych ekranach już jesienią, a w międzyczasie dyrektor CW Mark Pedowitz ujawnia, że ten crossover będzie tak wielki i dobry, jakbyśmy się spodziewali!

Jak do tej pory producenci mają zaciśnięte usta co do detali, jedyne co dostaliśmy od Pedowitza, to krótki komentarz na temat zakresu crossoveru, a producentka wykonawcza “Arrow” – Beth Schwartz, zapytana niedawno o udział Lyli Michaelson w produkcji, odmówiła komentarza. Jednakże nie da się ukryć podekscytowania fanów i Pedowitz zdecydowanie to czuje.

Według dyrektora CW, “Crisis on Infinite Earths” będzie klasą samą w sobie.

“To wydarzenie będzie największym, najbardziej skomplikowanym z dotychczasowych zrobionych przez nas”.

Przewidywana data wypuszczenia “Kryzysu”, to Listopad/Grudzień 2019, czyli zwyczajowa data każdego z crossoverów “The Flash“, “Arrow“, “Supergirl” i “DC’s Legends of Tomorrow” w CW.

2019 rok, to znacznie bliższa data, niż rok 2024 o którym słyszeliśmy od lat, a konkretnie od pilotażowego odcinka “The Flash“, który mówi o zniknięciu Flasha w trakcie “Kryzysu”. Co więcej, gazeta datowana na ten właśnie rok oraz wszystkie zawarte w niej informacje o zniknięciu Barry’ego w “Crisis on Infinite Earths”, przewijały się przez prawie wszystkie sezony Flasha, łącznie z obecnym, w którym Nora (córka Iris i Barry’ego) cofa się w czasie by poznać ojca, który zaginął i nigdy nie był w jej życiu, właśnie przez wspominany kryzys.

W ostatnim wywiadzie dla ComicBook.com, producent wykonawczy Flasha – Todd Helbing, wypowiadał się tak o nadchodzących wydarzeniach :

“To daje nam poczucie spełnienia, patrzenie jak powoli wydarzenia z ‘Kryzysu’ zaczynają się rozgrywać.  Grant Gustin powiedział do nas ‘Mam nadzieję, że będziemy tworzyć ten serial na tyle długo, żeby zobaczyć, jak przewidywania opisywane w tej gazecie zaczną się wypełniać. Będziemy musieli zrobić jeszcze kilka sezonów, ale sądzę, że warto.'”

Dodatkowo, dyrektor CW zapowiedział bardzo ważną śmierć w nadchodzącym crossoverze. Chcielibyśmy dostać więcej informacji na ten temat, jednak to był jedyny komentarz otrzymany od Pedowitza.

Czy Wy również nie możecie się doczekać tego crossovera tak samo jak ja? Jak stawiacie, kto zginie? Dawajcie znać w komentarzach!