Do gry o Człowieku Pająku dodane zostaną dwa zupełnie nowe stroje pochodzące z filmu Spider-Man: Far From Home”, który już pojawił się w niektórych kinach.

Według jednego z regionalnych kont PlayStation na twitterze, dodatkowa zawartość zostanie dodana w ramach darmowego DLC. Nowe kostiumy to ulepszony strój Petera Parkera oraz stalowy kostium; oba pojawiają się w najnowszej kinowej produkcji Marvela. PlayStation potwierdziło, że dodatkowa zawartość jest częścią najnowszej, darmowej aktualizacji.

Japońskie konto PlayStation na twitterze napisało o dwóch nowych kostiumach oraz udostępniło ich wygląd. Okazało się jednak, że informacja została ujawniona za szybko, co próbowano naprawić poprzez szybkie usunięcie tweeta. Niedługo potem na głównym profilu PlayStation pojawiła się informacja, potwierdzająca wcześniej usunięty tweet japońskiej placówki. Zapostowano wideo, w którym zaprezentowano nowe kostiumy w akcji, a na blogu PlayStation pojawił się wpis dotyczący szczegółów nowej aktualizacji do Marvel’s Spider-Man.

Twórcy gry już wcześniej dodawali kostiumy Pająka z poprzednich filmów z Marvel Cinematic Universe oraz z produkcji niezależnych. Insomniac Studio zadbało o to, aby w grze pojawiały się zarówno zupełnie nowe kostiumy jak i te klasyczne, przywołujące u fanów Spider-Mana poczucie nostalgii. Kolekcja strojów w Marvel’s Spider-Man jest naprawdę spora, ponadto każdy z kostiumów posiada inną, nadzwyczajną supermoc, która urozmaica rozgrywkę.

Już w ten weekend będzie można podziwiać nowe kostiumy Człowieka Pająka na srebrnym ekranie w filmie „Spider-Man: Far From Home”. Premiera już 5 lipca!