PODZIEL SIĘ

Filmowa Black Widow walczy o film “Avengers”, w którym główną rolę będą odgrywały kobiety. Inne aktorki z Marvel Cinematic Universe popierają pomysł Johansson.

Scarlett Johansson jest w trakcie promowania swojego nowego filmu “Jojo Rabbit”, w którym pojawia się u boku Taiki Waititi. Naturalnie podczas wywiadów wielokrotnie została zapytana o postać Black Widow w nadchodzącym solowym filmie oraz o przyszłość żeńskich postaci w MCU. Okazuje się, że aktorka jest jak najbardziej za powstaniem filmu poświęconego wyłącznie superbohaterkom, nawet jeżeli jej postać, uśmiercona w “Avengers: Endgame” miałaby się w nim nie pojawić.

“Nie mam pojęcia, jaka będzie moja przyszłość w tym świecie (w MCU). W przypadku mojej postaci jest to nieco skomplikowane. Ale te wszystkie niesamowite aktorki – wyobraźcie sobie, co by się stało, gdyby wszystkie jednocześnie pojawiły się na ekranie. Byłyby nie do powstrzymania. Więc tak, jestem jak najbardziej za powstaniem takiego filmu. Myślę, że widownia bardzo by tego chciała.”

U boku Johansson stają Brie Larson oraz Elizabeth Olsen, które również postulują o powstanie takiego fimu. W końcu jedną z lepszych scen w “Avengers: Endgame” była sekwencja walki superbohaterek z armią Thanosa. Gdyby żeńska część MCU otrzymała swój własny film, z pewnością nie byłby on pozbawiony akcji.

Jakie jest wasze zdanie na temat pomysłu Scarlett Johansson? Podzielcie się z nami w komentarzach!