Newsów o kontynuacji Titans ciąg dalszy! Ostatnio wyciekł klip z planu ukazujący serialową Ravager w jakiejś alejce, dowiedzieliśmy się także, że Drew Van Acker prawdopodobnie zasili szeregi obsady, a Brenton Thwaites potwierdził, iż Robin przejdzie transformację w Nightwinga. Teraz Conor Leslie, która odgrywa w tytanach Donnę Troy, także zdradziła nam mały szczegół dotyczący jej postaci!

Jak już wiadomo, jakiś czas temu rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu Titans. Wydaje się, że nasi aktorzy ciężko pracują do swoich ról, o czym mogą świadczyć materiały z siłowni, które wrzucają, aby pokazać nam, że się nie obijają.

Z wszystkich dotychczasowych wiadomości wynika, że kontynuacja przygód tytanów będzie bardziej ‘komiksowa’. Poza wyżej wspomnianym kostiumie Nightwinga, wiadomo też, że Starfire także otrzyma nowy outfit, a najnowszy klip z instagrama/twittera Conor Leslie zdradza nam, że Donna Troy będzie korzystała ze słynnego Lassa prawdy!

Jako że zdjęcia juz nieco trwają, to ciekawe ile razy dane nam będzie ujrzeć lasso w akcji. Osobiście mam nadzieję, że są to starsze klipy, które Conor dopiero wrzuciła do sieci, a co z tym jest związane – Donna używałaby swojego lassa nieco częściej, a zanosi się na to, że nie zabraknie jej okazji, gdyż wydaje się, że w drugim sezonie nie zabraknie akcji.

Bardzo cieszy mnie ta cała ekscytacja obsady, która z wielką przyjemnością odgrywa swoją rolę. Kontynuacja przygód tytanów zapowiada się bardziej komiksowo, co także idzie na plus.

Premiera drugiego sezonu planowana jest na ostatni kwartał bieżącego roku.