PODZIEL SIĘ

Fuzja Disneya oraz 20th Century Fox została już oficjalnie zakończona, a więc prawa do X-Men leżą w rękach Marvel Studios. Zanim jednak zobaczymy nowe przygody Mutantów Marvela spod rodzimego szyldu, czeka nas jeszcze przynajmniej finałowy sezon przygód Davida Hallera.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Finałowy, trzeci sezon, na który tak długo musieliśmy czekać, a który pojawi się jeszcze tego lata!

FX oficjalnie ujawniło, że premiera trzeciego, finałowego sezonu „Legion” będzie miała miejsce w poniedziałek, 24 czerwca czasu amerykańskiego. Na razie nie wiadomo, ile epizodów będzie liczył. Dla przypomnienia sezon pierwszy liczył 8 epizodów, podczas gdy drugi już 11.

Zobacz zwiastun:

Niektórzy fani mogą być zawiedzeni, że Marvel kończy dotychczasowe seriale o Mutantach Marvela, jak świetny „Legion” właśnie. Jednakże Noah Hawley oficjalnie potwierdził, że od samego początku planował, żeby serial posiadał tylko 3 sezony, aby w nich zamknąć historię, którą miał zamiar opowiedzieć.

Jak pamiętamy, sezon 2 zakończył się tym, jak David zaczął się staczać głębiej w kierunku swojej nieuniknionej, przestępczej ścieżki. Tym samym sprawiło to wrażenie, że będzie jego historia, nie będzie miała szczęśliwego zakończenia.

Co sądzicie o takim zabiegu? Czy czekacie na sezon 3 „Legiona”? Chcecie zobaczyć, jak David staje się jednym z najgorszych przeciwników X-Men?

Facebook i Discord czekają na wasze komentarze!