PODZIEL SIĘ

Fuzja Disneya oraz 20th Century Fox została już oficjalnie zakończona, a więc prawa do X-Men leżą w rękach Marvel Studios. Zanim jednak zobaczymy nowe przygody Mutantów Marvela spod rodzimego szyldu, czeka nas jeszcze przynajmniej finałowy sezon przygód Davida Hallera.

Finałowy, trzeci sezon, na który tak długo musieliśmy czekać, a który pojawi się jeszcze tego lata!

FX oficjalnie ujawniło, że premiera trzeciego, finałowego sezonu „Legion” będzie miała miejsce w poniedziałek, 24 czerwca czasu amerykańskiego. Na razie nie wiadomo, ile epizodów będzie liczył. Dla przypomnienia sezon pierwszy liczył 8 epizodów, podczas gdy drugi już 11.

Zobacz zwiastun:

Niektórzy fani mogą być zawiedzeni, że Marvel kończy dotychczasowe seriale o Mutantach Marvela, jak świetny „Legion” właśnie. Jednakże Noah Hawley oficjalnie potwierdził, że od samego początku planował, żeby serial posiadał tylko 3 sezony, aby w nich zamknąć historię, którą miał zamiar opowiedzieć.

Jak pamiętamy, sezon 2 zakończył się tym, jak David zaczął się staczać głębiej w kierunku swojej nieuniknionej, przestępczej ścieżki. Tym samym sprawiło to wrażenie, że będzie jego historia, nie będzie miała szczęśliwego zakończenia.

Co sądzicie o takim zabiegu? Czy czekacie na sezon 3 „Legiona”? Chcecie zobaczyć, jak David staje się jednym z najgorszych przeciwników X-Men?

Facebook i Discord czekają na wasze komentarze!