PODZIEL SIĘ

Z każdym dniem pojawia się coraz więcej wiadomości dotyczących przyszłych losów serialowych Tytanów. Ostatni epizod zdradził nam, że wkrótce możemy spotkać Roya Harpera. Byliśmy też świadkami porwania Kory, jak się okazuje, przez kogoś z jej własnej rasy, a teraz prawdopodobnie poznaliśmy aktorkę, która wcieli się w postać bardzo bliską dla Koriand’r.

Osoby, które bardziej siedzą w temacie, wiedza, że Księżniczka Tamaranu ma starszą siostrę, Blackfire, która niestety już nie jest taka milutka, jak nasza Gwiazdka. Jakiś czas temu świat dobiegły plotki, że ta nikczemnica ma zaliczyć swój debiut w drugim sezonie „Titans”.

Wygląda na to, że taka sytuacja faktycznie może mieć miejsce. Kanadyjska aktorka, Oluniké Adeliyi, wrzuciła na swój instagram plakat promujący obecny sezon i w opisie napisała:

„Już wkrótce! Jestem strasznie podekscytowana i przeszczęśliwa, że mogę być częścią tego show.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Coming Soon!!! So excited and blessed to be apart of this awesome show?? #Titans #Titanstvseries #dcuniverse #livingthedream ???

Post udostępniony przez Olunike Adeliyi?????? (@olunikeadeliyi)

Na ten moment nie mamy żadnej potwierdzonej informacji, w kogo dokładnie miałaby się wcielić, ale nie da się ukryć, iż podobieństw do serialowej Starfire jej nie brakuje, także internauci są przekonani, że wcięli się właśnie w postać Komand’r.

Oznaczałoby to więc, że czeka nas jeszcze walka dwóch Tamarańskich księżniczek! Nie byłoby to nic dziwnego, szczególnie biorąc pod uwagę, że już od samego początku jesteśmy nastawiani na sezon pełen akcji.

Osobiście trzymam kciuki i czekam na więcej informacji. Kojarzycie w ogóle postać Blackfire? Poza komiksami mogliście ją ujrzeć w oryginalnej animacji z Tytanami oraz w Teen Titans Go! Jak myślicie, to odpowiedni moment, aby ją wprowadzić do serialu?