PODZIEL SIĘ

Ray Fisher to aktor, który nie tak dawno zagrał Cyborga w „Lidze Sprawiedliwości” u boku Henry’ego Canvilla, Gal Gadot czy Bena Afflecka. W ostatnich dniach zdradził, że z chęcią zastąpiłby Wesley Snipesa w roli Blade’a w Marvel Cinematic Universe, jeśli dostałby taką szansę!

Taką informacją Ray Fisher podzielił się podczas Celebrity Fan Fest w San Antonio w Teksasie. Zapytany o to, czy by się zdecydował, gdyby dostał szansę zagrania jakiejś postaci z MCU i jaka to byłaby postać, aktor bez większego namysłu odpowiedział, że Blade.

Przypomnę, że od czasów Wesley Snipesa, Blade nie pojawił się w żadnym filmie, czy to solowym, czy z innymi postaciami. Jednakże w międzyczasie Marvelowi udało się odzyskać prawa do postaci, a ostatnie plotki głoszą, że postać ma powrócić w serialu realizowanym przez platformę Hulu. Co ciekawe powiązane jest to przede wszystkim z oficjalną informacją, iż Hulu tworzy seriale z Ghost Riderem oraz Daimonem Hellstorm, więc nie dziwnym byłoby gdyby faktycznie dodano do kolekcji Chodzącego za Dnia.

Chcielibyście zobaczyć Raya w roli Blade’a? Facebook i Discord czekają na wasze komentarze!