PODZIEL SIĘ

Fizyczne wydanie „Avengers: Koniec Gry” tuż za rogiem!  Z tego powodu wielu fanów zastanawia się, kiedy pozycja ta pojawi się w ofercie Netflixa. Niestety nie mamy dobrych wieści, gdyż najbardziej dochodowy film w historii nie pojawi się na tej popularnej platformie!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Z drugiej strony nie powinno to nikogo zdziwić, gdyż jak pewnie zauważyliście – Kapitan Marvel także nie widnieje wśród pozostałych produkcji dostępnych na tej usłudze. Powód jest dość oczywisty, gdyż chodzi po prostu o zerwaną umowę Disneya z Netflixem.  

To właśnie film poświęcony genezie postaci Carol Danvers będzie pierwszym, który zostanie dodany do oferty Disney+ wraz z premierą tej usługi, czyli 12 Listopada! Z czasem dodawane będą kolejne produkcje.

Obecnie na Netflixie pozostały trzy filmy: Black Panther, Infinity War i Ant-Man and the Wasp, które prawdopodobnie znikną w momencie daty wygaśnięcia licencji, czyli zapewne już niedługo. Dwa miesiące temu pożegnaliśmy się ze Strażnikami Galaktyki vol. 2.

Co o tym sądzicie? Przesiądziecie się z Netflixa na Disney+? Wiemy już, że abonament tej drugiej usługi będzie kosztował dokładnie tyle samo, co ich konkurent, także ciekawi nas ilu naszych rodaków zdecyduje się na taki ruch, jednak nie ma co ukrywać – obecny lider na rynku może powoli czuć się zagrożony.