PODZIEL SIĘ

Od dłuższego czasu po sieci krążą informacje jakoby serialowi „Titans” mieli zaliczyć swój mały epizod w „Kryzysie na nieskończonych ziemiach”. Takowe plotki naprzemiennie były obalane i potwierdzane. Jako, że jesteśmy już po premierze dwóch części crossovera, to możemy w końcu zdradzić, czy Tytani rzeczywiście się pojawili.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Sam event rozpoczyna się serią przeróżnych cameo, począwszy od Alexandra Knoxxa z Batmana ’89, przez Raya z Ziemi-X po Burta Warda, który ponownie wcielił się w rolę Dicka Graysona. Jeszcze inną scena rozgrywa się na ziemi-9, gdzie widzimy znikających…Robina i Hawka z Titans!

Zgadza się! Alan Ritchson i Curran Walters nagrali krótką scenę na potrzeby Kryzysu, niestety wątpliwe, że ujrzymy ich w późniejszej części tego wydarzenia, gdyż ich ziemia została po prostu zniszczona.

Oznacza to, że Tytani także są częścią Arrowverse, ale czy wydarzenia te będą miały wpływ na trzeci sezon serialu im poświęconego? Prawdopodobnie nie, jednakże mamy nadzieję na mały easter-egg.

No i ciekawe…Podobno Alan miał napięty terminarz i nie mógł powtórzyć swojej roli jako Aquaman…

Klip z ich udziałem możecie ujrzeć poniżej:

Super sprawa! Okazuje się, że prawie całe aktorskie uniwersum DC jest ze sobą połączone, świetnie rozegrane! Szkoda tylko, że te gościnne występy były takie krótkie…ale to jeszcze nie koniec! Kolejna część Kryzysu już w styczniu! 🙂