Ostatnio komiksy, a właściwie ich adaptacje, przechodzą nową młodosć. Niestety nie każdy serial może pochwalić się takim sukcesem jak Titans czy Doom Patrol. Tak, o tobie mówię Swamp Thing, chociaż wydaje się, że nie nie wszystko stracone!

Ian Ziering (Blue Devil) zapytany w wywiadzie o petycję dotyczącą wznowienia serialu, odpowiedział, że jego powrót jest możliwy.

Dodał też, że kasacja produkcji była największym rozczarowaniem w jego całej karierze, po czym kontunuował, dopowiadając swoje doświadczenia z planu:

“Grając Blue Devila mogłem wyzwolić swojego wewnętrznego ośmiolatka […] To było niesamowite i bardzo zasmuciło mnie to, że skończyło się na 10 odcinkach. Jestem pewien, że mieli jeszcze mnóstwo planów (i to fakt, bo w trzecim sezonie serial miał zamienić się w Justice League Dark i przewinąć się miało mnóstwo postaci – przyp. red.).”

Niestety aktor nie za wiele może powiedzieć oprócz gdybania, bo znając życie sam niewiele wie. W mojej opinii nie ma szans na wznowienie serialu, bo już został dość chłodno przyjęty, ponieważ mimo pierwszych kilku fajnych odcinków wszystko się trochę rozlazło i twórcy nie wiedzieli, w którym kierunku podążać.

Chociaż kto wie? Zachęcamy do obejrzenia najnowszego serialu platformy DC Universe i podzielenia się w komentarzach wrażeniami!