Czy zwiastun nadchodzącego crossoveru pt. “Crisis on Infinite Earths” daje nam do zrozumienia, że świat Black Lightninga ulegnie zniszczeniu?! Jak widzimy, bohater swojego własnego serialu jest bardzo zdenerwowany na Pariaha, który jednak jest tylko obserwatorem, a nie niszczycielem multiwersum…

W końcu komiksowy Kryzys scalił całe multiwersum, podziały na różne Ziemie itd. itp. w tylko i wyłącznie JEDNĄ WSPÓLNĄ JEDNOŚĆ! Tak naprawdę oryginalna fabuła crossoveru daje producentom Arrowverse spore pole do popisu, aby włączyć Black Lightninga do swojego własnego uniwersum i być może taki był plan już od początku powstania serialu?

W ostatnich odcinkach 3. sezonu Black Lightning mogliśmy zauważyć, że tylko Gambi wie o istnieniu multiwersum. Chociaż tak naprawdę nie wiemy co wydarzy się podczas Kryzysu, to jednak co stanie się z rodziną Jeffersona Pierce’a, jego córkami, żoną i w sumie przyjacielem (rola podobna do Alfreda) – Gambim… No i oczywiście gdzie trafią jego przeciwnicy? Czy trafią do innego alternatywnego świata, z którego będzie szansa na wydostanie się tuż po unicestwieniu Anti-Monitora?! 

Ojjj czeka nas naprawdę sporo cliffhangerów, twistów, akcji i prawdopodobnie wielkich pożegnań… Nie umiemy się doczekać, a poniżej rozpiska epizodów: