PODZIEL SIĘ

Mamy nowe plotki na temat tego, jak Fantastyczna Czwórka i X-Men mogą zawitać do MCU. Chociaż wszyscy wiemy, że Kevin Faige już układa swój genialny plan, nikt nie zabroni nam spekulować. Na przykład na temat pewnego znanego Marvelowego złoczyńcy, który mógłby być ważnym elementem przyszłości MCU.

Według doniesień z MCU Cosmic, Marvel szykuje się na wprowadzenie Doctora Dooma, i to nie jako jednorazowego złola w kolejnej Fantastycznej Czwórce, jak to bywało w filmach o tej drużynie już od lat 90.

Galeria złoczyńców Fantastycznej Czwórki jest dość imponująca: Galactus, Annihilus, Fig Fam Foom, Mole Man, Wizard, Super Skrull i wielu więcej. Użycie jednego z nich jako przeciwnika dla drużyny w pierwszym występie Ff w MCU pomogłoby podłożyć podstawy pod uczynienie z Dooma zła grożącego całemu uniwersum.

Niestety, Kevin Feige wyjaśnił, że przyjdzie nam poczekać na zobaczenie którejkolwiek z wyżej wymienionych postaci na wielkim ekranie.

Bardzo mnie cieszy możliwość zabawienia się tymi postaciami i fakt, że w końcu Pierwsza Rodzina Marvela dostanie film na poziomie, na jaki zasługuje. Ale musicie być cierpliwi.

Istnieje też szansa, że showrunner Legiona Noah Hawley zajmie się tymi postaciami po tym, jak skończył ze swoim X-Menowym serialem:

Teraz, gdy Legion się skończył i filmy się skończyły, mogę w końcu wybrać się na zasłużone wakacje. Ale wiecie, w końcu muszę do ich wrócić i strasznie chciałbym zrobić coś nowego. Nie ważne, czy mają plan na to, co zrobić z postaciami FOXa, czy nadal wszystko jeszcze stoi pod znakiem zapytania, chętnie ruszę te postacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here