PODZIEL SIĘ

“Venom 2” z Andym Serkisem na stołku reżyserskim zaczyna właśnie preprodukcję. Niedawne zerwanie umowy między Sony a Disneyem oznaczałoby, że Sony Pictures może teraz dowolnie używać w swoich filmach pewnego znanego ścianołaza. Czy oznacza to, że w sequelu do “Venoma” zobaczymy Spider-Mana?

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Od początku prac nad “Venomem” dostawaliśmy wskazówki, że studio chętnie dorzuciłoby do filmu Toma Hollanda w roli Petera Parkera. Teraz, na szczęście dla Sony, ponownie mają pełną kontrolę nad postacią Spider-Mana – akurat w momencie, gdy szykują się do produkcji “Venoma 2”. Całkiem dobry timing, prawda?

Wszyscy już wiemy, że powodem końca współpracy Disneya i Sony są, a cóż by innego, pieniądze. Patrząc na to, jak świetne zarobki przyniósł Sony pierwszy “Venom”, możemy się domyślać, że pojawienie się Hollanda w “Venomie 2” mogłoby jedynie polepszyć już i tak bardzo dobry wynik w box office. Dodajmy do tego jeszcze uwielbianego przez fanów Carnage’a i wychodzi na to, że prezesi Sony dzięki jednemu filmowi mogliby niczym Sknerus McKwacz spędzać czas wolny w basenie z dolarami.

Poza tym, w jednym z ostatnich publicznych wystąpień Holland zapowiedział, że przyszłe crossovery ze Spider-Manem będą „większe i lepsze”:

To naprawdę ekscytujące, mamy mnóstwo pomysłów na to, jak poszerzyć świat Spider-Mana, wprowadzić do niego nowe postacie i ile potencjalnych crossoverów stoi przed nami. A będą już tylko większe i lepsze, co mnie bardzo cieszy.

I co najlepsze, Holland jest bardziej niż chętny do podjęcia współpracy z Tomem Hardym, co sam powiedział w wywiadzie kilka lat temu:

Wiesz, bardzo chciałbym zrobić film z Tomem Hardym i jeśli kiedykolwiek będziemy mieli szansę razem zrobić Venoma, to byłoby genialnie. Ale film musiałby mieć miejsce w MCU, bo zamierzam zostać tu na dłużej

Cóż, słowa Hollanda nie zestarzały się najlepiej, mimo tego zobaczenie Spider-Mana w “Venomie 2” z pewnością ucieszyłoby wielu fanów. Wierzycie, że Sony zrobi nam taką niespodziankę? Dajcie znać w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!