PODZIEL SIĘ

Po miesiącu nieudanych negocjacji dotyczących praw do Spider-Mana pomiędzy Sony Pictures i Disney, nadszedł czas na ogłoszenie kolejnego projektu obu korporacji i produkcji filmu Spider-Man 3 oraz możliwości użycia tej postaci w kolejnym crossoverze MCU. Taka wiadomość uradowała wszystkich fanów Marvela.

Jednakże jeśli współpraca jest dogadana, a obie korporacje filmowe będą chciały dalej ze sobą działać, to istnieje możliwość na zwiększanie postaci z uniwersum Spider-Mana (prawa ma Sony) do MCU lub też wymianie postaci.

Tak właśnie od paru dni mówi się o tym, że film Spider-Man 3 może przynieść nam postać Venoma właśnie do kinowego uniwersum Marvela! 

W ostatnich wywiadach prasowych sam prezes Marvel Studios, Kevin Feige mówił o możliwości crossoverów Disneya i Sony, czyli łączenia postaci do których prawa mają obie korporacje. Tak zatem nieuniknione jest to, iż Tom Holland zagra u boku Toma Hardy’ego i stworzą duet Spider-Man-Venom i być może dołączy do nich ktoś jeszcze stricte z MCU.

Marvel Cinematic Universe potrzebuje silnego uderzenia znanych postaci, gdy sporo Avengersów skończyło swoją podróż w ich świecie. Jak wiemy zapowiedziane już filmy nie będą tak znane jak główni bohaterowie Marvela, o których słyszeli nawet nasi dziadkowie. Po prostu hype robi swoje :).

Trzymajmy kciuki za współpracę Sony z Disneyem!