PODZIEL SIĘ

Aktor nie może zdradzić nic, co będzie dotyczyło fabuły serialu o Lokim, jednak zapewnia fanów, że jest na co czekać. Według Hiddlestona poznamy zupełnie nowe oblicze uwielbianego brata Thora.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

W rozmowie z Entertainment Weekly, Tom Hiddleston zdradził co nieco na temat nowej produkcji dla Disney+. Dał fanom kilka podpowiedzi, które w mniejszym bądź większym stopniu sugerują, czego możemy się spodziewać. Aktor stwierdził, że poznamy zupełnie nową twarz Lokiego.

“To naprawdę ekscytujące. To nadal postać, którą wszyscy dobrze znają, ale w takim kontekście jeszcze jej nie widzieliście. Gdybym powiedział coś więcej, zdradziłbym zbyt wiele. To mnie najbardziej nakręca – że w postaci Lokiego jest jeszcze tak wiele do odkrycia.”

Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć Lokiego w “Avengers: Endgame”. Wersja postaci, która jest nam tak dobrze znana, została zamordowana przez Thanosa w “Avengers: Infinity War.” Serial będzie się skupiać na przygodach tego Lokiego, który w “Endgame” zdołał zniknąć z Tesseraktem, co nie udało mu się w pierwotnej linii czasowej z 2012 roku.

Czekacie na serial o Lokim? Dajcie znać w komentarzach!