PODZIEL SIĘ

Finał 4. sezonu mógł być dla niektórych dziwny i niezrozumiały. W końcu co tam robił Vandal Savage?! Oprócz wyjaśnienia sprawy z Neronem zostaliśmy obdarowani lekką zapowiedzią, z czym Legendy zmierzą się w 5 sezonie.

Już od pewnego czasu wiemy, że kolejne sezony seriali od The CW przyniosą nam największe wydarzenie ze świata komiksów DC “Kryzys na nieskończonych ziemiach”. Jednak kolejne sezony to nie tylko kryzys, ale i własna fabuła. Wtorkowy odcinek dał nam zajawkę kto może być głównym złoczyńcą sezonu, a zarazem czym będzie się posługiwać.

Ostatnia scena pokazuje nam Astrę Logue, dziewczynkę, którą John Constantine opuścił kilkanaście lat temu i pozwolił jej pójść do piekła, która obecnie jest dorosłą kobietą. Dawna podopieczna Constantine’a finalizuje monety, które są duszami różnych osób, a wśród nich znajdują się najwięksi złoczyńcy, jakich świat widział. Ujrzymy wskrzeszonego Kaligulę lub Hitlera, którzy będą kontrolowani przez Astrę? Tego dowiemy się dopiero w następnym sezonie Legends of Tomorrow, jednak zapowiada się ciekawie. Wygląda na to, że showrunnerzy Legend wracają do poważniejszej tematyki serialu, który z sezonu na sezon stawał się komedią po nieudanym pierwszym sezonie.

Jak myślicie, jakich złoczyńców ujrzymy w kolejnym sezonie? Czy Astra zostanie głównym złoczyńcą? A może typujecie kogoś innego? Dajcie nam znać o swoich przemyśleniach!