PODZIEL SIĘ

W jednym z niedawnych wywiadów udzielonych Variety, gwiazda „Avengers: Endgame”, Chris Hemsworth wyraził chęć powrotu do postaci Thora w kolejnych filmach z jego przygodami!

Ostatnim solowym filmem o przygodach boga piorunów był „Thor: Ragnarok” Taika Waititi, który stał się jednym z bardziej uznanych filmów Marvel Cinematic Universe. Chociaż moim skromnym zdaniem komediowy styl filmu był przesadzony, to jak widać, innych fanów postaci urzekł ten klimat, na tyle, aby przyciągnąć ludzi do kin (albo sprawił to Hulk – przyp. red.).

„Avengers: Endgame”, o niebo lepszy od „Ragnarok” i to bez dwóch zdań, jak nie od dziś wiadomo, był produkcją, która zarówno skończyła pewien etap w historii MCU, jak i była końcem kontraktów niektórych aktorów. Plejadę gwiazd MCU opuścił Robert Downey Jr. oraz Chris Evans, których kontrakty wraz z „Endgame” wygasły, a oni sami zdecydowali się opuścić szeregi Marvel Studios. Przynajmniej na razie, wiadomo, jak to w życiu – wszystko się może zdarzyć.

Taki rozwój wypadków sprawił, że fani zaczęli się niepokoić, że być może również Chris Hemsworth, kinowy Thor, także niedługo skorzysta z okazji i opuści MCU. Co wtedy? Ano nic, ponieważ Chris jest zainteresowany dalszy angażem do roli Thora. Jednakże przyznał, że na chwilę obecną nie ma pojęcia, jakie są plany studia na kolejne lata, a tym bardziej co planują w przypadku produkcji z przygodami boga grzmotów!

Czy chcielibyście, aby Chris powrócił w kolejnych filmach z Thorem w roli głównej? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Ja osobiście przyznam się, że chciałbym, aby Chris powrócił jako Thor, ale bez komediowej otoczki, tylko prezentując siłę i potęgę boga piorunów, jakiej próbkę mieliśmy okazję podziwiać w „Endgame”. To było coś!