PODZIEL SIĘ

The Independent ujawniło ostatnio kilka plotek na temat Czwartej Fazy MCU. Nie zabrakło informacji o solowym filmie ze Scarlett Johansson.

Po wstrząsających wydarzeniach z Avengers: Endgame,  fani Marvela jeszcze bardziej nie mogą się doczekać filmu o Black Widow. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, w filmie ma się pojawić Yelena Belova, graną przez Florence Pugh. Zrobiłem porównanie zdjęcia aktorki z wizerunkiem Yeleny z Marvel Puzzle Quest, muszę przyznać że Florence pasuje idealnie!

Yelena jest drugą postacią, która przydomek Natashy i trenowała razem z nią w tak zwanym Red Room. Obie stały się wrogami, ponieważ Belova uważała siebie za jedyną prawdziwą Czarną Wdowę. Yelena na chwilę się wycofała z komiksów, ale powróciła jako członek Thunderbolts, którymi kierował znany nam wszystkim Norman Osborn.

Na potwierdzenie tych plotek będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Podobno pochodzą od Rogera Wardella, który wcześniej zasłynął z plotek o Guardians of the Galaxy vol 3.

[Strażnicy Galaktyki vol.3]: Plotki na temat fabuły

Świat filmowy ostatnio się mocno feminizuje, więc pojedynek dwóch pań jest mocno prawdopodobny. Zdjęcia do Black Widow właśnie trwają, jak tylko wypatrzymy Pugh damy Wam znać!