PODZIEL SIĘ

The Independent ujawniło ostatnio kilka plotek na temat Czwartej Fazy MCU. Nie zabrakło informacji o solowym filmie ze Scarlett Johansson.

Po wstrząsających wydarzeniach z Avengers: Endgame,  fani Marvela jeszcze bardziej nie mogą się doczekać filmu o Black Widow. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, w filmie ma się pojawić Yelena Belova, graną przez Florence Pugh. Zrobiłem porównanie zdjęcia aktorki z wizerunkiem Yeleny z Marvel Puzzle Quest, muszę przyznać że Florence pasuje idealnie!

Yelena jest drugą postacią, która przydomek Natashy i trenowała razem z nią w tak zwanym Red Room. Obie stały się wrogami, ponieważ Belova uważała siebie za jedyną prawdziwą Czarną Wdowę. Yelena na chwilę się wycofała z komiksów, ale powróciła jako członek Thunderbolts, którymi kierował znany nam wszystkim Norman Osborn.

Na potwierdzenie tych plotek będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Podobno pochodzą od Rogera Wardella, który wcześniej zasłynął z plotek o Guardians of the Galaxy vol 3.

[Strażnicy Galaktyki vol.3]: Plotki na temat fabuły

Świat filmowy ostatnio się mocno feminizuje, więc pojedynek dwóch pań jest mocno prawdopodobny. Zdjęcia do Black Widow właśnie trwają, jak tylko wypatrzymy Pugh damy Wam znać!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!