PODZIEL SIĘ

Wczoraj pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu Black Widow, w którym to pokazano również wiele postaci ze świata Natashy, takich jak: Yelena Belova, Melina i Red Guardian. Mimo aspektu thrillera szpiegowskiego w zwiastunie pojawiło się kilka momentów, które stworzyły ten lekki i zabawny ton, jakiego oczekują Marvelowskie masy od filmu wyprodukowanego przez Marvel Studios.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Potem, gdy zwiastun zaczyna się kończyć, Melina patrzy na Red Guardiana i oferuje mu prawdopodobnie najcięższe dźgnięcie w całym filmie, mówiąc mu… „Przytyłeś”!

Ta końcówka rozbawiła internautów, którzy zaczęli porównywać otyłego Red Guardiana do nordyckiego boga z filmu Avengers: Endgame, czyli Thora, który w ostatnim filmie mocno się zapuścił, zostając przy tym również Bro Thorem.

Jednakże nie należy oceniać książki po okładce, ponieważ tuż po tym, gdy Red Guardian został wyśmiany za swoją otyłość, to w kolejnym fragmencie zwiastunu widzimy jego walkę z Taskmasterem, która mocno dała mu się we znaki spowodowaną słabą kondycją fizyczną, aczkolwiek sowiecki bohater potrafi przeciwstawić się temu naprawdę potężnemu rywalowi.

Prawdopodobnie Red Guardian będzie postacią bardzo pozytywną, z dużą dawką dobrego poczucia humoru i przedstawi nam swoją historię z walką z przeciwnościami i udowodnieniem, że on sam jest bardzo wytrwały i również może ubierać kostium, zatem opowieść ma swoje drugie dno, a nie tylko prześmiewczy żart o otyłości!

Zwiastun do obejrzenia tutaj: