PODZIEL SIĘ

Black Lightning to jedyny serial ze stajni DC/The CW, który nie jest częścią tzw. „Arrowverse”. Tak przynajmniej było do tej pory, gdyż bohater ten pojawi się w nadchodzącym crossoverze, czyli „Kryzysie na nieskończonych ziemiach”

Po dwóch sezonach serial w końcu będzie dzielił się uniwersum z pozostałymi show o superbohaterach. Źródłem tej informacji jest sam aktor wcielający się w tytułową postać, który na swoim twitterze napisał wprost:

„Chcieliście, to macie… #blacklightning #crisisoninfiniteearths #getlit.”

„Kryzys na nieskończonych ziemiach” to najlepszy moment, aby właśnie wprowadzić Black Lightninga do Arrowversum. Czemu? Nie bez powodu mówi się, że komiksowy pierwowzór to jedna z najważniejszych historii w dziejach DC. Wydarzenie to ustabilizowało na dobre całe uniwersum niebieskich i zapowiada się, że to samo czeka naszych telewizyjnych bohaterów.

Bardzo cieszy nas ta wiadomość! Black Lightning może i nie jest rewelacyjnym tytułem, ale The CW już nas do tego przyzwyczaiło. Serial jest przyjemny, szczególnie pierwszy sezon, a taka informacja na pewno zachęciła mnie, aby śledzić przygody Jeffersona w trzecim sezonie!

Czy Wy także śledzicie przygody dyrektora Pierce’a i tak samo cieszycie się na tę wiadomość?

Black Lightning wraca 21 października.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here