PODZIEL SIĘ

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, iż prezes Marvel Studios, Kevin Feige pragnie Ghost Ridera w MCU. Teraz pojawiły się plotki o damskiej wersji satanistycznego antybohatera, a tę rolę miałaby zagrać aktorka Bella Thorne!

Oczywiście parę dni temu pisaliśmy o tym, że aktor Gabriel Luna łączony jest z MCU, jednakże na tę chwilę ciężko coś o tym myśleć, ponieważ serial Ghost Rider, w którym miał zagrać na platformie HULU został anulowany! Dlatego też przyszłość aktora nie jest znana lub być może jest to wskazówka, że zobaczymy go na kinowym ekranie?

Na tę chwilę pojawiła się nowa plotka, która mówi o tym, iż damska Ghost Rider ma pojawić się w filmie Doctor Strange 2. Możecie pomyśleć, że jest to jakiś dziwny wymysł, ale tak naprawdę w komiksach Marvel Comics damską Ghost Rider była Alejandra Jones i właśnie w tę rolę miałaby się wcielić aktorka Bella Thorne.

Film Doctor Strange in the Multiverse of Madness zadebiutuje w kinach 7 maja 2021 r., jak myślicie, czy zobaczymy w tej produkcji wielką niespodziankę, jaką byłaby kobieta Ghost Rider? Komentujcie!