PODZIEL SIĘ

Stacja The CW wyemitowała już dwa epizody serialu Batwoman, a tym czasem do sieci przedostaje się coraz więcej informacji na temat nowych przeciwników naszej superbohaterki.

TVLine udostępniło zdjęcia, na których widzimy Magpie – kolejnego przeciwnika Batwoman. Według ich raportu w rolę Magpie ma wcielić się Rachel Matthews i oczekuje się, że pojawi się już w czwartym odcinku sezonu.

Magpie, znana również jako Margaret Pye, jest złodziejką klejnotów, która rozwinęła swoją obsesję na punkcie pięknych przedmiotów przez Muzeum Gotham. W końcu staje się przestępcą, zabierając cenne rzeczy, które jej zdaniem należały do niej. W komiksach dzieliła swoje lokum z Poison Ivy, a ostatecznie została zabita przez Tally Mana. Została przywrócona do życia podczas Czarnej Nocy i wcielona do Black Lantern Corps.

Wciąż nie wiadomo w jaki sposób Magpie zadebiutuje w Batwoman, ale już widać, że pod względem estetycznym i narracyjnym jej postać nada się idealnie w pierwszym sezonie serialu. Podobnie jest z Red Alice, głównym złoczyńcą serii. Oczekuje się, że cała seria pokaże nam nowych złoczyńców, a jednocześnie nie będzie pobierać ich od pozostałych seriali Arrowverse.

“Nie będziemy powtarzać złoczyńców z Arrowverse; używamy zupełnie nowego rodzaju złoczyńców i bohaterów” – powiedziała Caroline Dries podczas Sand Diego Comic-Con.

Co sądzicie o nowym złoczyńcy Batwoman? Znaliście ją już z komiksów czy to będzie pierwsza styczność z Magpie? Dajcie nam znać na naszym facebooku lub discordzie!