Według najnowszych plotek, nowa (niepotwierdzona jeszcze) gra od Warner Bros. – “Batman: Arkham Legacy”, będzie dla nas dostępna na PS4, Xbox One, Xbox Scarlett i PS5. Oprócz tych doniesień, jako gracze rzekomo będziemy mogli wcielić się w całą rodzinę Batmana. 

W końcu, wydaje się również potwierdzać się plotka o tym, że Trybunał Sów będzie grał bardzo ważną rolę w fabule produkcji. Oczywiście żadna z tych informacji nie została jeszcze potwierdzona, jednak przecieki pochodzą od wiarygodnego i rzetelnego źródła.

Plotka pochodzi od użytkownika Twittera o nazwie Sabi – dobrze znanego człowieka z branży, którego “tipy” sprawdziły się już w 2019 roku, poczynając od postaci w Super Smash Bros. Ultimate DLC, końcąc na ponad 50% poprawnych zapowiedzi dotyczących E3. Tak więc możemy uznać, że jest to wiarygodne źródło, publikujące ostatnio posta o grze, zaznaczając, że ma screeny potwierdzające jego wiarygodność.

Jak niektórym wiadomo, że anulowana gra Damiana Wayne’a miała nosić tytuł Batman: Arkham Legacy, więc bardzo możliwe jest, że projekt został wskrzeszony i przekształcony w nadchodzącą produkcję.

W zeszłym miesiącu Warner Bros. Montreal potwierdził pracę nad nową grą o Batmanie. Oczywiście oficjalnie jeszcze nikt nic tak naprawdę nie widział, ale zastanawiająco w tym samym czasie Scott Snyder – twórca Court of Owls zatweetował o projekcie wstawiając hasztag Court Owls. Pomimo, że tweet został prawie natychmiast zdjęty, zdaje się to potwierdzać teorię, jako że w grze może występować ważny wątek Trybunału Sów.

A wy co myślicie o nowej grze i wątku Trybunału Sów? Fajnie, że będziemy mogli zagrać z perspektywy rodziny Batmana? Dawajcie znać w komentarzach!