Premiera ostatniego sezonu “Arrow” zbliża się szybkimi krokami, a gwiazdy pracujące przy nim najdłużej, czyli Stephen Amell oraz David Ramsey postanowili podzielić się z nami, jaki los może czekać Olivera, Diggle’a oraz Laurel Lance w finale!

Oczywiście każdy PRAWDZIWY fan postaci oraz serialu czeka z niecierpliwością, jaki finał zostanie nam zaserwowany przez twórców. Oliwy do ognia dolał również finał poprzedniego sezonu, który jak pamiętacie, był ściśle powiązany z wydarzeniami z zeszłorocznego crossoveru „Elseworlds”. Finał ten oczywiście był nawiązaniem i zapowiedzią wydarzeń z tegorocznego „Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach”, który ma być epickim wydarzeniem w świecie serialowym, a w którym Oliver Queen potencjalnie nie powróci z pola walki żywy.

Pomimo że poprzedni sezon zakończył się rekrutacją Olivera przez Monitora, aby Szmaragdowy Łucznik pomógł mu uratować multiwersum, to jednak David Ramsey ostatnio zdradził Entertainment Weekly, że sezon 8 zacznie się i skończy z Oliverem Queenem oraz Johnem Digglem walczących ramię w ramię.

„Diggle będzie u boku Olivera. Tak rozpoczniemy ten sezon i tak go zakończymy”.

Do Olivera i Diggle’a dołączy również Laurel Lance z Ziemi-2 (w tej roli ponownie Katie Cassidy), która w poprzednim sezonie stała się sprzymierzeńcem głównych bohaterów. Według Stephena Amella sezon finałowy przedstawi trójkę bohaterów w sposób, jaki do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć:

„Dynamika pomiędzy nimi jest niesamowita. Spora część tego, co robimy, będzie z nimi trzema pokazana w sposób, w jaki nie zostali pokazani wcześniej”.

Co sądzicie o tych zapowiedziach? Czekacie z niecierpliwością, czy już dawno majty wam się zwarły i opuściliście oglądanie serialu?

Premiera finałowego sezonu “Arrow” już 16 października czasu polskiego w stacji CW!