PODZIEL SIĘ

Dosłownie kilka dni temu magazyn Deadline zaraportował, że Joseph David-Jones, który zadebiutował kilka lat temu w „Legends of Tomorrow” jako syn Johna Diggle’a oraz Green Arrow przyszłości, tym razem awansował ze swoją rolą do postaci powracającej. Jednym słowem będzie w regularnej obsadzie serialu.

Rola Josepha nieco się zmieniła na przestrzeni kilku lat. Stało się to za sprawą Flashpointu, który zaserwował rzeczywistości Arrowverse nie nikt inny jak Barry Allen, Flash. Wcześniej John Diggle miał syna, który w przyszłości, po zaginięciu Olivera Queena, przyjął rolę nowego Green ArrowaConnor Hawke’a. Jednakże po zmianach w linii czasu, JohnLyla zamiast syna, mają córkę. W przyszłości jednak John Diggle Jr. wciąż okazał się istnieć jako adoptowany syn Diggle’a, którego prawdziwym ojcem jest Bronze Tiger.

Najważniejszym pytaniem jest to, jak przyszłe wydarzenia oraz wątki Mii Qeena granej przez Katherine McNamarę powiążą się z tym, co widzieliśmy w „Legendach” i czy John Jr. stanie się w rezultacie Connorem Hawke’iem?

Jak sądzicie? Jak zawsze – czekam na wasze komentarze na Facebooku i naszym Discordzie!