PODZIEL SIĘ

Stacja The CW zaskoczyła nas wczoraj opublikowaniem pierwszego pełnego zwiastunu nadchodzącego serialu Batwoman! Oczywiście jest również i oficjalny opis wydarzeń przygód Kate Kane!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

To na początek może coś miłego dla oka, czyli zwiastun – to co najważniejsze:

Jak widzimy Kate Kane stała się Batwoman tuż po porwaniu jej ukochanej, Sophie Moore, a jej pomocnikiem nie będzie Alfred, lecz Lucius Fox! Zatem możemy liczyć na sporą ilość gadżetów.

Miłym dla oka easter eggiem jest kostium Batmana w jego jaskini:

Na koniec zachęcamy do przeczytania opisu serialu:

Kate Kane (Ruby Rose) nigdy nie planowała zostać nową strażniczką Gotham. Trzy lata po tajemniczym zniknięciu Batmana Gotham pogrążyło się w rozpaczy. Gotham City zostało opanowane przez gangi. Miasto chroni Jacob Kane (Dougray Scott) wraz z jego Crows Private Security, które swoją siłą ognia i milicją stara się dbać o miasto. Wiele lat wcześniej pierwsza żona i córka Jacoba zginęły przez przestępczość w mieście Gotham. Wysłał swoją jedyną ocalałą córkę, Kate Kane, z dala od Gotham, aby ją chronić.

 

Po haniebnym zwolnieniu ze szkoły wojskowej i latach brutalnego treningu przetrwania Kate powraca do domu w momencie, gdy gang Alice in Wonderland atakuje jej ojca i firmę ochroniarską, porywając najlepszą oficer Crow, Sophie Moore (Meagan Tandy). Mimo że Jacob ponownie ożenił się z zamożną socjalistką Catherine hamilton-Kane (Elizabeth Anweis), wciąż zmaga się z utratą rodziny i trzyma swoją jedyną córkę — Kate — na odległość. Młoda Kane chcąc pomóc swojej rodzinie i miastu, będzie musiała stać się kimś, kogo jej ojciec nienawidzi – Mrocznym Rycerzem-Strażnikiem.

 

Z pomocą współczującej przyrodniej siostry — Mary (Nicole Kang); i podstępnego Luke’a Foxa (Camrus Johnson), Kate Kane kontynuuje spuściznę swojego zaginionego kuzyna, Bruce’a Wayne’a, przybierając postać Batwoman. Wciąż darząc uczuciem swoją byłą dziewczynę, Sophie, Kate używa wszystkiego, co w jej mocy, aby zwalczyć mroczne machinacje psychopatycznej Alice (Rachel Skarsten), która buja się między zdrowym rozsądkiem a szaleństwem. Uzbrojona w pasję do sprawiedliwości i talent do myślenia, Kate szybuje przez zacienione ulice Gotham jako Batwoman. Jednak nie nazywaj jej jeszcze bohaterem. W mieście desperacko pragnącym zbawiciela musi najpierw pokonać własne demony, zanim stanie się symbolem nadziei Gotham City.

 

Jak oceniacie zwiastun? Będziecie oglądać Batwoman? Podzielcie się swoją informacją w komentarzu! Lub na naszej grupie na fejsie >kliknij tutaj<.