PODZIEL SIĘ

Niedawno Warner Bros. wydał nowy zwiastun nadchodzącej animowanej kontynuacji, która pozwala fanom zobaczyć jeszcze więcej fantastycznych rzeczy. Wśród nich pojawia się nowy strój dla Batmana (Will Arnett), który jest w białej, rozmytej pelerynie i garniturze pokrytym gwiazdkami.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

https://youtu.be/LCoFsJxU9Gw

Zwiastun zawiera także wiele innych godnych uwagi momentów, w tym więcej Rexa Dangervesta (Chris Pratt) i zabawny dowcip o Lidze Sprawiedliwości pomijający Zieloną Latarnię (Jonah Hill).

W “LEGO Movie 2″ zobaczymy Batmana, Lucy (Elizabeth Banks), Emmeta (Chris Pratt) i ich przyjaciół, którzy utknęli w nowym problemie, kiedy najeźdźcy LEGO DUPLO przybyli i przejęli świat. Do obsady wrócili także Alison Brie jako Unikitty, Nick Offerman jako Metal Beard, Charlie Day jako Benny i Channing Tatum jako Superman. Nowi członkowie obsady to Stephanie Beatriz jako Sweet Mayhem oraz Tiddany Haddish jako Queen Whatevra Wa-Nabi.

„Pierwszy film to bardzo trudny film do stworzenia sequela.” – wyjaśnił Pratt w wywiadzie. „To duży skok, więc mają naprawdę niesamowite pomysły, jak sobie z tym poradzić i nie mogę się doczekać, jak ludzie to zobaczą.”

„Wszyscy tak mówią, ale z braku lepszej frazy mamy kinematograficzny wszechświat LEGO, który budujemy z myślą o science-fiction.” Chris McKay, reżyser filmu LEGO Batman, powiedział w zeszłym roku: „Myślę, że w trakcie filmów budujemy relacje między nimi, nie musimy tego robić, ale bardzo aktywnie pracujemy nad znalezieniem zasady i rozwijaniem tego związku między światem rzeczywistym, a światem LEGO”.

batman-lego