PODZIEL SIĘ

Warner Bros. i DC Comics mają wiele projektów w planach, wiele z nich jest ujawnianych przez prasę, zanim wejdą do produkcji.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Według raportu Deadline Warner Bros. chce się skupić na solowym filmie o Zatannie, odważnym magiku i członkini Justice League. Firma planuje kontynuować serię filmów skupiających się na silnych, niezależnych kobietach typu Wonder Woman, Batgirl, Supergirl. Tymczasem długo obiecane projekty, takie jak Flash i Man of Steel 2, zostają wysłane z powrotem do poczekalni, czekając na swoją kolej.

Jak dotąd plotki wskazują także na filmy z udziałem Blue Beetle, Batgirl, Supergirl, Deathstroke’a, Nightwinga, Cyborga, Korpusu Zielonych Latarni, Booster Golda, Gotham City Sirens i wielu innych postaci z DC. Żaden z tych filmów nie wyszedł jednak póki co poza fazę wczesnego rozwoju (najprawdopodobniej zostały przełożone na później, podobnie jak solowy film Flasha). Miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się więcej o filmach z wyżej wymienionymi postaciami.

Warner Bros. może odkrywać możliwości na przyszłość, choć wydaje się, że roczna liczba produkcji filmowych o superbohaterach opartych na projektach DC Comics szybko nie wzrośnie.

W 2019 r. ujrzymy kolejno film przedstawiający bliżej postać Shazama oraz kilka miesięcy później do kin trafi film o Jokerze. Natomiast w 2020 r. zobaczymy Wonder Woman 1984 oraz Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn), chociaż nagrywki jeszcze nie ruszyły.

Zapraszam na naszego discorda, gdzie rozmawiamy na świeże tematy związane z superhero i nie tylko.