PODZIEL SIĘ

Stało się!!! Zaledwie parę dni temu pisałem Wam o tym, że nie ma jeszcze żadnych zdjęć Zachary’ego Levi w kostiumie, a tymczasem, ni stąd ni zowąd, bardzo niespodziewanie zdjęcie kostiumu Shazama wpada nam wprost na monitory.

Zdjęcia zostały zapewne zrobione przez fana, który był świadkiem kręcenia scen na zewnątrz. David, reżyser Shazama, niedawno mówił o tym, że jego ekipa miała olbrzymie szczęście i nikt nie uchwycił kostiumu na zdjęciu. Można więc stwierdzić, że Sandberg wykrakał i stało się – mamy zdjęcia, a oto one:

Kostium posiada kaptur z peleryną, ale my już doskonale wiemy, skąd pochodzi ta inspiracja – z animacji „Justice League: War”. Dla wprawnego oka na pierwszym zdjęciu można dostrzec jeszcze jedną interesującą postać, a mianowicie po lewej stronie można zobaczyć Marka Stronga jako Dr Sivana, czyli jednego z pierwszych antagonistów Shazama. Postać ta pojawiła się na kartach komiksów już w 1940 roku. Sivan jest przebiegłym geniuszem, który nie raz zalazł naszemu bohaterowi za skórę. Ciekawe, jak bardzo znacząca będzie to postać w aspekcie całego filmu.

Skoro zdjęcia wyciekły, to pewnie na dniach otrzymamy oficjalne zdjęcie Zachary’ego w kostiumie, chociaż jest lekki niedosyt, ponieważ twórcy filmu mieli ponoć niezły pomysł na oficjalną publikację zdjęcia.

Film „Shazam” zagości w kinach 5 kwietnia 2019 roku.