PODZIEL SIĘ

Stało się!!! Zaledwie parę dni temu pisałem Wam o tym, że nie ma jeszcze żadnych zdjęć Zachary’ego Levi w kostiumie, a tymczasem, ni stąd ni zowąd, bardzo niespodziewanie zdjęcie kostiumu Shazama wpada nam wprost na monitory.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Zdjęcia zostały zapewne zrobione przez fana, który był świadkiem kręcenia scen na zewnątrz. David, reżyser Shazama, niedawno mówił o tym, że jego ekipa miała olbrzymie szczęście i nikt nie uchwycił kostiumu na zdjęciu. Można więc stwierdzić, że Sandberg wykrakał i stało się – mamy zdjęcia, a oto one:

Kostium posiada kaptur z peleryną, ale my już doskonale wiemy, skąd pochodzi ta inspiracja – z animacji „Justice League: War”. Dla wprawnego oka na pierwszym zdjęciu można dostrzec jeszcze jedną interesującą postać, a mianowicie po lewej stronie można zobaczyć Marka Stronga jako Dr Sivana, czyli jednego z pierwszych antagonistów Shazama. Postać ta pojawiła się na kartach komiksów już w 1940 roku. Sivan jest przebiegłym geniuszem, który nie raz zalazł naszemu bohaterowi za skórę. Ciekawe, jak bardzo znacząca będzie to postać w aspekcie całego filmu.

Skoro zdjęcia wyciekły, to pewnie na dniach otrzymamy oficjalne zdjęcie Zachary’ego w kostiumie, chociaż jest lekki niedosyt, ponieważ twórcy filmu mieli ponoć niezły pomysł na oficjalną publikację zdjęcia.

Film „Shazam” zagości w kinach 5 kwietnia 2019 roku.