Titans kontynuuje dodawanie kolejnych znanych i lubianych bohaterów do DC Universe. W 6 odcinku poznaliśmy bliżej Jasona Todda. Natomiast nie tak dawno temu Warner Bros. Television wrzuciło kilka zdjęć, na których możemy zobaczyć Donne Troy aka Wonder Girl.

Zdjęcia przedstawiają Donnę jako badaczkę, detektywa lub dziennikarkę pochłoniętą historią Dicka Graysona. W rolę wcieli się Conor Leslie. Poniżej zdjęcia z jej debiutanckiego występu.

View post on imgur.com

Wonder Girl jest spektakularna i dokładnie taka, jaką sobie wyobrażasz. Hawk i Dove byli w drugim odcinku, próbujemy wykreować [naszych bohaterów]. To nie tak, że każdy jest w innym odcinku. Trochę poruszamy się w relacjach, aby stworzyć zespół.”

Takimi słowami Akiva Goldsman (showrunner Titans) uraczył nas w październikowym wywiadzie dla comicbook. Oznacza to, że Donna prędzej czy później dołączy prawdopodobnie do zespołu Titans, jak to ma miejsce w komiksach. Zostaje nam jedynie czekać na rozwój scenariusza.

Wonder Girl zadebiutuje na małym ekranie w 8 odcinku, który będzie wyemitowany 30 listopada pod nazwą Donna Troy.

Który z obecnych bohaterów Titans przypadł Ci najbardziej do gustu? Co sądzisz o tak szybkim wprowadzeniu do serialu tak wielu superbohaterów? Na ten i inne tematy możemy podyskutować na naszej grupie lub na naszym discordzie.