Teen Choice Awards odbywa się dziś wieczorem w Los Angeles, a jeśli chodzi o seriale CW takie jak Riverdale i The Flash, to jest dużo nagród do wzięcia ze sobą do domu.

Dwa seriale zdobyły łącznie dwanaście nagród. The Flash zwyciężył w Choice Action TV Show , a gwiazda serialu Grant Gustin wygrał nagrodę Choice Action TV Actor  . Z drugiej strony, Riverdale wygrało w każdej kategorii, w której był nominowany. To powtórka z konkursu Teen Choice Awards w 2017 roku, w którym sytuacja była taka sama. Możesz sprawdzić  listę tegorocznych nagród wygranych poniżej.

Choice Action TV Actor – Grant Gustin

Choice Action TV Show – The Flash

Choice Drama TV Show – Riverdale

Choice TV Villain – Mark Consuelos

Choice Hissy Fit – Madeleine Petsch

Choice Breakout TV Star – Vanessa Morgan

Choice Scene Stealer – Vanessa Morgan

Choice TV Ship – Lili Reinhart and Cole Sprouse

Choice Liplock – Lili Reinhart and Cole Sprouse

Choice Drama TV Actress – Lili Reinhart

Choice Male Hottie – Cole Sprouse

Choice Drama TV Actor – Cole Sprouse

I jeśli fani znaleźli dużo miłości dla Riverdale w sezonie drugim, to sezon trzeci również przypadnie im do gustu, bo zapowiada się również ostra jazda. W finale sezonu zobaczyliśmy Archie’ego Andrewsa wyprowadzanego przez policje za morderstwo, którego nie popełnił, a wszystko to było sprawką Hiram’a Lodgea. Trzeci sezon zbierze wszystkie wątki, a także obejrzymy całą historię, w tym kultową fabułę, którą mieliśmy szanse obejrzeć w zwiastunie wydanym w zeszłym miesiącu w San Diego Comic-Con.

“Atak Alice i Polly na Betty oraz ich nowa dziwna duchowość w gospodarstwie sprawiają, że mówią jej, że musi słuchać swojej duszy i naprawdę konfrontować się z jej problemami” – wyjaśniła Reinhart. “A więc Betty chce zostać daleko, daleko od nich.”

Jeśli chodzi o The Flash, Barry będzie miał swoje własne szaleństwo, aby poradzić sobie w nadchodzącym piątym sezonie serialu z ”Mystic Girl”, która okazała się jego córką.