CW wypuścił streszczenie dotyczące kolejnego, 3×17 odcinka Legends of Tomorrow.

Tak jak tytuł sugeruje, w najnowszym odcinku zobaczymy występ Johna Noble’a, który to udzielał głosu Mallusowi w tym sezonie.

“Sposób, w jaki John wejdzie do serialu, będzie Legendo-podobny. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że John Noble wystąpi w Legendach. Dotychczas udzielał antagoniście trzeciego sezonu głosu, tym razem jednak nie będzie występował jako demon czasu.” – Powiedział producent wykonawczy serialu.

Wygląda na to, że Arrowverse znajdzie się nawet w większym nieładzie. Widocznie drużyna legend będzie mierzyła się z głównymi zagrożeniami od Mallusa, nowym wyzwaniem od Gorilla Grodda oraz problemem Amayi Jiwe/Vixen, która to będzie chciała zmienić linię czasu na swój sposób.

Niżej możecie sprawdzić streszczenie kolejnego odcinka!

Linia czasu jest praktycznie niestabilna, a Legendy muszą zmierzyć się z dwoma przeciwnikami w tym samym czasie. Sara i Rip łączą siły, aby powstrzymać Grodda, pozostawiając Nate’owi i Wally’emu  zatrzymanie Amayi przed zmianą jej przyszłości. Podczas gdy Legendy myślą, że znalazły sposób, aby powstrzymać Mallusa, pojawia się pewien haczyk – ekipa będzie musiała stworzyć niełatwy sojusz z jednym z ich wrogów.