PODZIEL SIĘ

Studio Warner Bros. opublikowało streszczenie filmu Shazama!

Wszyscy mamy w sobie superbohatera, po prostu potrzeba trochę magii, żeby to wydobyć. W przypadku Billy Batsona (Asher Angel), wykrzykując jedno słowo – SHAZAM! – ten uliczny, 14-letni przybrany chłopiec może zamienić się w dorosłego superbohatera Shazama (Zachary Levi), dzięki uprzejmości starożytnego czarodzieja (Djimon Hounsou). Dziecięce serce Shazama rozkoszuje się jego dorosłym ciałem, robiąc to, co każdy nastolatek zrobiłby z supermocami, czyli bawi się nimi! Czy może latać? Czy ma rentgen w oczach? Czy może strzelać ze swojej ręki? Czy może pominąć test w szkole? Shazam wyrusza, aby sprawdzić granice swych możliwości, zachowując radosną lekkomyślność dziecka, ale będzie musiał szybko opanować te moce, aby walczyć ze śmiercionośnymi siłami zła kontrolowanymi przez Dr. Thaddeusa Sivanę (Mark Strong).

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

To film rodzinny. Myślę, że on i Superman mają ze sobą wiele wspólnego. Zasadniczo może zrobić wszystko, co może zrobić Superman” – powiedział Asher Angel.

Levi podkreślił, że pomimo wydania przez New Line Cinema, Shazam jest osadzony w DC Extended Universe. Film zawita do polskich kin 5 kwietnia. Przed nim zobaczymy jeszcze Aquamana, którego historię będziemy mogli poznać na nowo już 19 grudnia.


Serdecznie zapraszam was na nasz discord, gdzie chętnie rozmawiamy na tematy superhero i nie tylko.