PODZIEL SIĘ

W czwartym filmie o Mścicielach zobaczymy podsumowanie pierwszych dziesięciu lat MCU. Ale już teraz przygotujcie się na wysyp nowych twarzy, które zapowiedział ostatnio Kevin Feige w rozmowie z portalem Variety!

Cała rozmowę posiadacze jabłkowej elektroniki, znający język angielski, mogą posłuchać w iTunes. Cała reszta ma od nas skróconą wersję polską:

Jedyne, co oficjalnie ogłosiliśmy po Avengers: Endgame to film Spider-Man Far From Home, nad którym teraz pracujemy. Są inne rzeczy w rozwoju, są inni filmowcy (w tym reżyser filmu The Eternals Chloe Zhao i reżyser Black Widow Cate Shortland), którzy czekają na rozwój wydarzeń, ale kiedy i gdzie, jak i dlaczego, nie rozmawialiśmy jeszcze o tym. Ale można śmiało powiedzieć, że będziemy nadal robić filmy po Endgame i Spider-Man: Far From Home. Sposób, w jaki chcemy to zrobić, jest w pewnym sensie taki, jakiego dotychczas dokonaliśmy… w nieoczekiwany sposób – kontynuując wprowadzanie postaci na ekran, których nie widziałeś wcześniej, a jednocześnie widząc nowe opowieści w nowy sposób o bohaterach, których już znasz.

Feige oficjalnie nie wspomniał The Eternals i Black Widow, ale odpowiadał tylko na pytanie gospodarza Krisa Tapleya dotyczące w szczególności tych reżyserów. Podkreślił, że chcą nadal rozszerzać MCU w sposób, który zaskoczy fanów i publiczność.

Po nakręceniu uznanego przez krytyków filmu The Rider, Chloe Zhao została ogłoszona jako filmowiec, który we wrześniu doprowadzi do powstania The Eternals. To było niedługo po tym, jak ujawniono, że ​​Cate Shortland podpisała kontrakt na film Black Widow z udziałem Scarlett Johansson.

Marvel Studios nie ogłosił jeszcze oficjalnie tych projektów, dlatego Feige nie chciał przyznać, że istnieją. Ale zostały potwierdzone w transakcjach Hollywood i są powszechnie uważane za wielkie projekty, które rozpoczną kolejną fazę Marvel Cinematic Universe.

Dopiero się okaże, co stanie się z postaciami takimi jak Iron Man, Captain America i Thor, ale fani mogą spodziewać się zobaczenia w przyszłości więcej Czarnej Pantery i Spider-Mana.

Dowiemy się o wiele więcej na temat przyszłości MCU po filmie Avengers: Endgame,  który premierę w kinach zaliczy 25 kwietnia. Kogo byście chcieli zobaczyć? Dajcie znać na naszym Discordzie!